Малума ЦЕЛОСНО ГОЛ ја најави својата нова песна (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Хуан Луис Лондонјо Ариас, професионално познат како Малума, штотуку објави фотографија на која е целосно гол за да ја најави својата нова песна „Coco, Loco“.

Колумбискиот пејач, текстописец и актер кој важи за најзгодниот маж на планетата ниту овој пат не разочара со својата извајана фигура.

Насловната фотографија на новиот сингл го прикажува целосно гол, од врат до бутини – а интимните делови ги прекрил со кокос на кој е испишан насловот на песната.

Слични содржини