Никол Шерцингер откажала да се слика за „Playboy“

од Vladimir Zorba

Пејачката Никол Шерцингер разочара милиони луѓе низ целиот свет, откако одби да ја симне облеката пред објективот на „Playboy“, и покрај големиот надоместок, објави „Дејли Стар“.

Никол била поканета на фото-сесија, но категорично одбила да се снима, бидејќи ги сметала овие списанија за „навредливи за жените“.

Самата Шеерџингер сепак, објавува прилично провокативни фотографии на своите профили на социјалните мрежи.

?? #birthdayweekend

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on

Shower game ?? on the ?! Let's get a little #wet" ????

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on

Слични содржини