Плејбој објави култна фотографија од Памела Андерсон

За многумина Памела Андерсон е прв асоцијација на култниот магазин Плејбој. Русокосата актерка 14 пати се соблекла за насловната страција на магазинот, но една насловна од 2001 не се заборава. Памела позирала со розев пиштол во рацете и инијатурни розеви бикини.

Плејбој ја објави фотографијата на својот инстаграм профил, а многу од фановите се потсетија на најдобрите денови на актерката. За кратко време фотографијата ја лајкнале повеќе од 160илјади луѓе, а многумина се сложија дека оваа била една од најсекси насловна страница на сите времиња.

Слични содржини