Актуелно
Почетна / Сцена / Сега можете и сами да го боите: Боенка со Момоа постои и е вистински хит

Сега можете и сами да го боите: Боенка со Момоа постои и е вистински хит

Ако сте фан на Џејсон Момоа, имаме интересна вест за вас – сега наместо да боите мандали, можете да си порачате боенка со неговиот лик и да уживате во малку поинакво искуство.

„Crush and Color: Jason Momoa: A Coloring Book of Fantasies With an Epic Dreamboat“ е насловот на оваа несекојдневна боенка, која содржи голем број илустрации со обожаваниот актер, а кои вие можете слободно да ги интерпретирате.Ова се неколку од нив, а за повеќе, клик ТУКА.

loading...