Актуелно
Почетна / Локално / Шилегов оздраве од коронавирусот, со селфи од својот кабинет најави дека се враќа на работа

Шилегов оздраве од коронавирусот, со селфи од својот кабинет најави дека се враќа на работа

Скопскиот градоначалник Петре Шилегов оздраве од коронавирусот и од денеска им се враќа на редовните обврски.

„Назад на секојдневните обврски. Скопје не смее да застане. Одиме понатаму, уште повеќе, уште подобро“, напиша Шилегов објавувајќи селфи од својот кабинет на својот Фејсбук.

loading...