Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Пејачката има ново момче со кое заедно ја поминува изолацијата

Деми Ловато повторно е во среќна врска, пишува Elle. Имено, како што рекол извор близок до пејачката за E!, Деми неколку недели е во врска со актерот Макс Ехрич, познато по улогата во The Young and the Restless. „Деми и Макс се заедно во карантин во нејзиниот дом. Двајцата многу …

Повеќе