Ванеса Брајант со децата позира пред мурал со Коби и Џиџи (ФОТО)

од Elena Daskalova

Ванеса Брајант, заедно со децата, позираа пред еден од многуте мурали посветени на Коби и Џиџи кои осамнаа во Лос Анџелес по нивната трагична смрт.

Таа објави фотографија на својот профил на Инстаграм од најстарата ќерка пред муралот, покажувајќи дека Коби и Џиџи никогаш нема да бидат заборавени и дека ќе се труди да го зачува нивниот спомен, дури и кога ѝ е најтешко.

https://www.instagram.com/p/B9fQ8bWjxyA/

Слични содржини