Вељко Ражнатовиќ горд на синот кој ги прави првите чекори (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska
371 прегледи

Вељко Ражнатовиќ, не крие колку е горд што ја постигна улогата на татко, и овој пат ги воодушеви сите свои следбеници на Инстаграм.

Тој покажа дека малиот Жељко научил да стои сам, со мала помош од играчка што му послужила како држач.

Вељко не криеше колку е горд на својот син, па на својот Инстаграм профил покажа како го охрабрува додека ги прави првите чекори.

– Татко ти те сака, дојди, дај ми ја раката, да видам како стоиш. Застанете повторно така, мора да вежбаш. Браво, браво мајсторе. Легенда. Браво мајсторе – му вечеше Вељко на синот Жељко.

Слични содржини