ВИДЕО: Се појавија снимки од Катица Јанева

од desk4

На социјалната мрежа „Фејсбук“ се појави видео-снимка од специјалната јавна обвинителка Катица Јанева како користи фризерски услуги во еден салон за убавина.

Како што објави ТВ21, снимките се направени вчера, а фризерскиот салон се наоѓа на булевар Партизански одреди во Скопје.

Катица често ги користела услугите на овој салон.

Се појавија снимки од Катица Јанева во фризерски салон во Скопје

Publikohen video të Katica Janevës në një parukeri në Shkup Се појавија снимки од Катица Јанева во фризерски салон во Скопје

Публикувахте от TV21 в Понеделник, 22 юли 2019 г.

Слични содржини