Вил Смит: Јас сум во најлоша форма во животот (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Вил Смит објави фотографија на социјалните мрежи на која позира во природа. Актерот носеше горен дел од тренерка кој беше откопчан и боксерки.

„Ќе бидам искрен – јас сум во најлоша форма во животот“, напиша тој под фотографијата на Инстаграм на која се гледа неговиот заоблен стомак и заоблено лице.

Објавата собра скоро четири милиони лајкови.

Слични содржини