Жена нападната во Карпош

од Stefanija Kuzmanovska

На 15.02.2023 во 02:00 часот во СВР Скопје, Т.М.(45) од Скопје пријавила дека на 14.02.2023 околу 23:30 часот на подрачјето на Карпош, по претходна расправија, била физички нападната од З.Л.(41) од Скопје.

По целосно расчистување на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Слични содржини