Почетна / Сцена / Ешли Греам повторно заведува по костим за капење

Ешли Греам повторно заведува по костим за капење

Раскошниот модел Ешли Греам повторно покажува облини и завидна фигура во костим за капење.

Манекенката учествува во една неврзана фотосесија која ја сподели на страницата во Instagram.

Кадрите се дел од кампањата “Купачи за сите”.

29-годишната бринета се облекла во весело црно бикини, користејќи ја флексибилноста на телото да заведува украсена со скапоцен камен на “Adventuress Kiev”.

Видете ја во галеријата.