Додека Цеца настапува за Нова година, Вељко прави „џумбус“ по дома (ВИДЕО)

од Elena Daskalova
493 прегледи

Балканската фолк-дива за Нова година пееше во хотелот Мајбан, а на својата публика ѝ честиташе со одбројување за време на песната „Драгане мој“.

Она што сите го забележаа е дека Цеца блеска од среќа, но и убавина, како и дека воопшто не знаела што всушност се случува кај неа дома, во вилата на Дедиње.

Таму, младиот брачен пар, Вељко и Богдана Ражнатовиќ, со пријателите славеа Нова година. Постојано се пееле песни на неговата популарна мајка, а во еден момент Вељко се соблекол.

Но, се чини дека тоа не ѝ пречело, бидејќи самата подоцна го сподели на Инстаграм.

https://www.instagram.com/p/B6wkY-oB6rU/?igshid=15d1i1pv6fpdr&fbclid=IwAR0HftBatKhraooCepaEXFV5QVDZ7uh5CbHEv2N2gYcG_mOgwFPQtD24pOA

Слични содржини