Холзи на јахта го прошета своето витко тело

Американската пејачка Холзи е на одмор со своето момче, актерот Еван Питерсон, а ниту таму не успеале да им побегнат на папараците.
Холзи облекла бикини со цветови во кој ги истакна своите облини.

View this post on Instagram

#halsey #halseyedit #halseyedits

A post shared by The Aristotle of Arses (@posterioranalytics) on

Парот ужива во морските активност. Се забавуваат на јахта со друштво и се возат со џет ски.

Пред Еван, пејачката беше во врска со раперот Џи-изи. Парот раскинуваше неколку пати, а по раскинувањето обвинувањата „летаа“ од сите страни. Холзи на поранешното момче му го посвето големиот хит „Without Me“, во кој објаснила како неговите проблеми биле негови „демони“ и изневерувањата.

https://www.instagram.com/p/B65o3vzloNN/

Слични содржини