Исплива ГОЛА ФОТОГРАФИЈА од победникот на Евровизија

од Stefanija Kuzmanovska

Италијанецот Дамијано Давид, кој победи на Евровизија со својата група, привлече огромно внимание кај жените со својот ексцентричен изглед, а сега објави гола фотографија на Инстаграм.

По скандалот со наркотиците и победата на Евровизија, тој ги исполнува весниците и интернет страниците, па така малку по малку се појавува нешто ново за него и неговиот живот.

Своите експлицитни и провокативни фотографии често ги објавува на Инстаграм, а сега објави една на која е гол со женска торба преку половиот орган.

Слични содржини