Актуелно
Почетна / Сцена / Ќерката на Цеца го запали Инстаграм: „Изгледаш како Моника Белучи“ (видео)

Ќерката на Цеца го запали Инстаграм: „Изгледаш како Моника Белучи“ (видео)

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, е една од најатрактивните пејачи, чии песни имаат милиони прегледи на „Јутјуб“.

Анастасија е активна и на социјалните мрежи, каде што споделува моменти од својот приватен живот со фановите, но и неколку провокативни фотографии кои предизвикуваат „кнедла во грлото“.

Овој пат, младата пејачка позирала во едноделен зелен костум за капење, што ги истакнал нејзините облини.

Во коментарите имало низа комплименти на нејзина сметка, а многумина истакнале дека им се допаѓа што таа е провокативна, но секогаш со вкус. Има и такви кои шпекулирале дека ова видео е најава за ново музички спот.

„Убавица“, „Ти си вистинска принцеза“, „Секси и заводлива“, „Изгледаш како Моника Белучи“, се само дел од коментарите на сметка на нејзиниот изглед.

View this post on Instagram

Coming soon 🥝💭

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

loading...