Актуелно
Почетна / Сцена / Меган Фокс се појави со пижама на црвениот тепих? (ФОТО)

Меган Фокс се појави со пижама на црвениот тепих? (ФОТО)

Меган Фокс важи за една од најубавите жени во светот, но тоа не може да се каже за нејзиното последно појавување на црвениот тепих, особено кога е во прашање изборот на облека.

Таа облекла фустан кој и со дизајнот и со бојата потсетува на ноќница. Повторно, како и секогаш, привлекла многу погледи, но овојпат поводот за тоа не бил воопшто позитивен.

Лоши оценки за овој стајлинг добила и од публиката и обожавателите, но и од модните критичари.

loading...