Милена Радуловиќ позираше во цветен костим за капење (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Младата актерка Милена Радуловиќ ги минува жешките августовски денови одмарајќи се на плажа, со цел на есен да започне нови работни победи полнa со ентузијазам и енергија, пренесе „Пинк.рс“.

Радуловиќ сподели со публиката преку профилот на Инстаграм како го поминува својот одмор, а вниманието на нејзините следбеници го привлече дводелниот костим за капење, розови нијанси со цветен дезен. Како ефективен додаток, таа имаше трендовски очила за сонце со тигрест дезен.

Слични содржини