Овој пат, Ким е навистина многу секси (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Светски познатата реалити ѕвезда, Ким Кардашијан, која продолжува да се релаксира и да ужива во животот на плажите на островите Турс и Каикос во Атлантикот, го привлече вниманието на многу луксузни изданија.

Morning ?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Фановите обрнаа внимание кон значајните промени во фигурата на ѕвездата. Големата трансформација на телото на Кардашијан се должи на личната тренер Мелиса Алкантара.

Како што известува „Мирор“, Ким е во најдобра форма досега. Таа активно објавува фотографии што ги радува нејзините следбеници.

„Благодарам за сè на мојот тренер“, пишува Ким на твојата страница во „Инстаграм“.

Таа рече дека голема борба води против целулитот. Сега таа е ангажирана со вежби, кои ги прави по 5-6 дена во неделата.

?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Тренерот на Ким вели дека обрнува внимание на сите аспекти на формата на Кардашијан.

Од сега Ким ќе внимава што јаде, ќе се буди во четири наутро, и ќе прави напорни вежби.

Слични содржини