Пијалок од ТРИ СОСТОЈКИ кој веднаш ја намалува надуеноста (ВИДЕО)

од Vladimir Zorba

Доколку имате проблеми со надуеност, ви препорачуваме да го пробате рецептот што го најдовме на интернет.

Тоа е пијалок од лимон и ѓумбир.

Се приготвува брзо: сварете неколку кришки ѓумбир и во топлата вода додадете исцеден лимон.

Важно е да не додавате мед во овој напиток, бидејќи нема да делува.

Слични содржини