Актуелно
Почетна / Сцена / Плус сајз манекенката Ешли сподели фотографии на кои го дои синот, па ја нападнаа

Плус сајз манекенката Ешли сподели фотографии на кои го дои синот, па ја нападнаа

Плус сајз манекенката Ешли Греам на социјалните мрежи споделува моменти со синот Ајзак. Таа сакаше да покаже како изгледа животот со бебето, а на една фотографија се гледа како го дои синот и чита новости и мејлови на својот телефон.

View this post on Instagram

multitasking sunday

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Се разбира, таа нејзина објава наиде на низа критики дека го уништува интимниот момент со синот.

Таа објави и фотографија на која го дои синот во кафуле додека пие кафе, за што многумина ја пофалиле.

View this post on Instagram

☕️&🥛

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

loading...