Швалерот по боксерици бегаше преку тераса, мажот тргна по него: Минувач ја сними неверојатната сцена (ВИДЕО)

од Aleksandar Petrovski

Невообичаена сцена се случила вчера среде бел ден во Москва, кога случаен минувач на улицата Болшаја Серпуховскаја видел како еден млад човек во боксерици бега од станот преку терасата.

Шокиран, тој започна да снима надреална сцена! Момчето ги врза чаршафите и почна да се спушта, додека неговата драга ја фрли облеката низ прозорецот. Следниот момент, ќелав батка излегува на терасата, обидувајќи се да го достигне момчето. Младиот човек се обидува на секој начин да го избегне, а огромниот човек се обидува да го повлече чаршафот и да го врати голото момче на тераса.

Тогаш кога се чинеше дека љубовникот се спасил од одмаздата на разјарениот сопруг, еден соседка се вклучи во конфликтот. Погледнете како сето тоа изгледаше.

Слични содржини