Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Бесплатни AirPods во понудата за iPhone 2020?

Слушалките AirPods на Apple станаа еден од најпопуларните модели на пазарот, а успехот на неодамна лансираните AirPods Pro покажува дека луѓето сè уште сакаат да ги купат. Сепак, ова наскоро може да се промени, но не за друго, откако се шпекулира дека Apple може даги стави AirPods во кутијата на …

Повеќе