Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Обама заследил порно ѕвезда на Твитер: Што ќе каже Мишел?

Сара Џеј е американска порноактерка која на својот Твитер профил ила 1,1 милион следачи. За една порноѕвезда тоа е нормално, па меѓу следачите се наоѓаат и познати ликови. Според пишувањата на британскиот The Sun, многумина се зачудиле кога виделе дека Сара ја следи и поранешниот американски претседател Барак Обама. Кога …

Повеќе

Уапсена ќерката на Стивен Спилберг

Само неколку дека откако странските медиуми пишуваа за тоа како ќерката на Спилберг има желба да стане порно актерка, Микаела е уапсена поради сомнение за семејно насилство. На тоа се огласил и нејзиниот вереник кој ги потврдил гласините, но додал дека никој не е повреден. Поради ова, се разбира, се …

Повеќе

Се мажи најпознатата порно ѕвезда: Миа Калифа во венчаница

Најпознатата порно ѕвезда во пензија, Миа Калифа, на својот Инстаграм профил објави фотографија во венчаница. View this post on Instagram Imagine if I was this extra. *if*. Directory of cinematography: @superbinx A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on Dec 7, 2019 at 8:35pm PST Либанонката во март се сврши …

Повеќе