Актуелно
Почетна / Сцена / Обама заследил порно ѕвезда на Твитер: Што ќе каже Мишел?

Обама заследил порно ѕвезда на Твитер: Што ќе каже Мишел?

Сара Џеј е американска порноактерка која на својот Твитер профил ила 1,1 милион следачи. За една порноѕвезда тоа е нормално, па меѓу следачите се наоѓаат и познати ликови.

Според пишувањата на британскиот The Sun, многумина се зачудиле кога виделе дека Сара ја следи и поранешниот американски претседател Барак Обама.

Кога тоа го забележаа нејзините обожаватели, следуваа бројни прашања.

„Зошто поранешниот претседател ја следи порно ѕвездата?“, „Откривањето дека Обама ја следи Сара е токму она што денеска светот треба да го види“, биле некои од коментарите.

loading...