Вељко објави нова фотографија од синот: Неговиот коментар го насмеа регионот (ФОТО)

од Elena Daskalova

Вељко и Богдана, како што знаеме, во мај ќе станат родители на машко бебе на кое парот одлучи да му го даде името на покојниот Жељко Ражнатовиќ – Аркан.

Парот е пресреќен поради бебето, а тоа постојано го споделуваат на социјалните мрежи. Овојпат на Инстаграм, Вељко постави нова слика од ехо-прегледот на Богдана.

Притоа, тој тврди дека бебето изгледа како да ги држи рацете во боксерски став, а како што веќе знаеме, Вељко подолго време се занимава токму со бокс.

Слични содржини