Видео кое предизвика лавина коментари: Трка за лежалки во луксузен хотел

од Берта Китинска

Во екот на туристичката сезона, од луксузен хотел во Тенерифе пристигнува видео од луѓе кои се тркаат до лежалките покрај базенот.

Видеото објавено на TikTok покажува како изгледа кога туристите брзаат да ги најдат најдобрите места околу базенот во хотел со четири ѕвезди.

@chloeturner_1

Another day another sunbed war 😂 #holiday #tenerife #playadelasamericas #sunbeds

♬ original sound – Chloe Turner

 

Слични содржини