ЖЕНСКО ДРУШТВО НА КИПАР: Цеца и мајката на Богдана се забавуваат заедно (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ со денови престојува на Кипар, каде што е сопственик на вила, а сега ѝ се придружи и Данијела Родиќ, мајката на Богдана Ражнатовиќ.

Нивните заеднички моменти се појавија на социјалните мрежи, а тие позираа со насмевка во друштво на жени, меѓу кои беше и сестрата на Цеца, Лидија Оцокољиќ.

Тие уживаа на вечера во ресторан, и не ги криеја насмевките.

Данијела и Цеца се во одлични односи уште од почетокот на романсата на Богданина и Вељко, а ова е уште еден доказ дека тие функционираат одлично заедно.

Слични содржини