Актуелно
Почетна / Сцена / Актерот Били Портер со бизарна златна креација на Оскарите (ВИДЕО)

Актерот Били Портер со бизарна златна креација на Оскарите (ВИДЕО)

Актерот Били Портер веднаш го привлече вниманието на црвениот тепих во театарот „Долби“, каде вечерва се доделуваат Оскарите.

Тој избра доста специфичен, дури и малку бизарен стајлинг, со корсет изработен од злато и здолниште со впечатлив дезен.

Пердувите на корсетот се изработени од 24-каратно злато, а на нозете носеше чевли со високи потпетици кои исто така имаат златни детали на нив.

loading...