Актуелно
Почетна / Сцена / Аутфит на Ким Кардашијан од кој би поцрвенела Белата куќа

Аутфит на Ким Кардашијан од кој би поцрвенела Белата куќа

Ако замислиме сценарио во кое Канје Вест станува претседател на Америка, една од најдобрите сцени би била онаа во која Ким Кардашијан шета низ Белата куќа во кожен зелен комбинезон, пишуваат странските медиуми.

loading...