Бела Хадид во црно бикини на џет-ски

Една од најпознатите модели на светот Бела Хадид ужива во Мајами. Откако се појави на фестивалот Art Bazel, Хадид одлучила да го продолжи својот престој, а папараците ја фатиле како се сонча на песочна плажа.

https://www.instagram.com/p/B5uhHfSCi-C/

Бела се сончала во минијатурно црно бикини, а кога и здосади одлучила да се повози со џет-ски. Друштво и правела пријателката Кендал Џенер и пријателот Фаи Кадра.

Манекенката на социјалните мрежи сподели фотографии од одморот во Мајами и напишала дека ужива во заоѓањето на сонцето кое го гледале од едрилица.

Слични содржини