Бела и Кендал топлес на плажа (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Жешките топмодели Бела Адид и Кендал Џенер се вистински претставници на нивната генерација и не се згрозуваат да ги постават во социјалните медиуми своите искуства.

И тоа е добро за нивните милиони навивачи, особено кога убавиците се на одмор и се привлечени од сонцето и морето во оскудна облека.

Заедно со моделите се и нивните блиски пријатели – пејачката Џастин Скај фотографката Ренел Медрано, кои не отстапуваат во убавината од познатите модели.

Четирите често патуваат заедно, така што е можно е сликата да била од 2017 година, кога на профилот на Бела во социјалната мрежа се појавија такви примамливи слики од истото друштво.

??

A post shared by ? (@bellahadid) on

Слични содржини