Актуелно
Почетна / (не)Секојдневно / Бездомник влегол во фризерски салон да замоли за кафе или чај, кога излегол никој не го препознал (ВИДЕО)

Бездомник влегол во фризерски салон да замоли за кафе или чај, кога излегол никој не го препознал (ВИДЕО)

Анил Какмак е познат фризер и Јутјубер од Турција. Во ова видео тој покажа како го средил Хари, бездомник од соседството што го познава веќе некое време.

Хари понекогаш застанува покрај салонот и прашува дали може да добие шолја кафе или чај. Овој пат, тој добил не само кафе или чај, туку и бесплатна фризура и бричење на брадата, пишува „Магазин“.

Тоа итно му било потребно затоа што брадата му била веќе преголема, а косата целата бушава.

Погледнете колку Анил му го сменил изгледот за помалку од половина час. После фризурата тој изгледал како вистински господин! пишува „Магазин“.

 

loading...