Џеј Ло објави ФОТОГРАФИЈА во жолто бикини и веднаш 2 милиони лајкови

од Nikola Popovski

Џенифер Лопез не престанува да ја заинтригира јавноста откако ја обнови врската со Бен Афлек. Таа неодамна го прослави својот 52 роденден со него на скапа јахта, објавувајќи го својот прв страстен бакнеж со него.

Додека и двајцата уживаат да крстарењето по Сен Тропе, Монако и сега Италија, Џенифер споделува интересни моменти од одмороѕ на своите социјални мрежи.

Таа неодамна објави објава во жолто бикини што ја истакнува нејзината совршено затегната фигура и веќе собра милион лајкови во првиот час. Допаѓањата само што почнаа да се нижат и веќе достигнаа 2 милиони.

Се чини дека нејзините објави не се пропуштаат во јавноста, бидејќи оваа врска со Афлек влијаеше таа да дејствува среќно и задоволно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

На своето патување, славниот пар Лопез и Афлек го искористија слободното време по роденденот на пејачката да се шетаат низ градот, но минувачите, воодушевени од нивниот изглед, почнаа да ги бркаат за да ги сликаат.

Од кога ја обновија врската, пејачката и холивудскиот актер немаа мир од папараците каде и да одат.

Слични содржини