Актуелно
Почетна / Македонија / Додека даваше изјава, синот на Манчевски се појави во позадина (ВИДЕО)

Додека даваше изјава, синот на Манчевски се појави во позадина (ВИДЕО)

Додека министерот Дамјан Манчевски одговараше на прашања за вечерашното издание на „Клик Плус“ на ТВ 21, неговиот син се појави во позадина, што предизвика смеа кај неговиот татко и водителот.

loading...