Двајца вооружени мажи пукаат врз момче кој седи на берберско столче (ВИДЕО)

од Milan1

Њујоршката полиција објави  видео на кое се гледаат двајца вооружени напаѓачи како отвораат оган врз маж кој седи на берберско столче.

Инцидентот се случил во петокот вечерта во градската општина Бронкс,  а осомничените не се фатени.

Во соопштението на њујоршката полиција за „Фокс њуз“ се вели дека „22-годишната жртва седела на берберско столче кога две непознати лица влегле во локалот.

Слични содржини