Елизабет Харли позираше целосно гола во сено (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Актерката Елизабет Харли објави фотографија на која позира целосно гола во сено, и покажа дека и во шестата деценија изгледа неверојатно затегнато.

55-годишната Британка на фотографијата седи целосно гола на сено, а со описот под провокативната фотографија ги демантираше обвинувањата за себе и нејзиниот син Дамиан кои кружат низ британските таблоиди последните денови.

„Апсурдни приказни се во тек денес. Јас и мојот Дамиан сигурно не планираме да снимаме реално шоу во нашиот дом. Кој и да е тој ‘пријател’ кој открива такви информации, смешен е“, напиша актерката.

Слични содржини