Ќе останете без здив: Богдана блеска во шестиот месец од бременоста

Богдана Ражњатовиќ, сопругата на Вељко Ражњатовиќ и снаа на фолк ѕвездата Цеца Ражњатовиќ, изгледа одлично во шестиот месец од бременоста.

На Инстаграм можат да се најдат фотографии од нејзиното секојдневие со кои ги воодушевува фановите.,

Додека Вељко секојдневно тренира, Богдана ужива со своите сестри.

Вељко редовно објавува фотографии од својата сакана сопруга на Инстаграм, а тоа сега го направи и нејзината сестра Бојана, покажувајќи како Богдана ужива во бременоста.

Слични содржини