Кендал Џенер повторно провоцира (18+)

од Vladimir Zorba

Кендал Џенер испрати повеќе од успешна година, откако ја доби наградата за најплатен модел за 2017 година.

Новата, иако поминаа скоро два месеца, исто така започна многу жешко.

@sashasamsonova

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

22-годишниот модел објави две фотографии во Instagram, каде што таа е гола, но умно сокриена. Фотографиите се од сесија, за која Џенер беше критикувана минатата година.

Тие се на украинската фотографка Саша Самсонова, одговорна за слични фотографии на Кајли Џенер, Кели Роланд и други.

@sashasamsonova

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Слични содржини