Мурињо сам си поставуваше прашања и ги одговараше (ВИДЕО)

од Aleksandar Petrovski

На денешната редовна прес конференција, тренерот на Тотенхем,  Жозе Мурињо ги насмеа присутните  новинари откако сам си поставуваше и си одговараше прашања.

 

CEO of transfer deadline day FAQs 😅

Публикувахте от BBC Sport в Петък, 31 януари 2020 г.

Слични содржини