Актуелно
Почетна / (не)Секојдневно / На оваа слика има 27 филмови: Можете ли да ги најдете сите?

На оваа слика има 27 филмови: Можете ли да ги најдете сите?

Интересен предизвик кружи на социјалните мрежи, овојпат фотографија која наликува на сцена од „Форест Гамп“, но на која се вешто скриени 27 филмови.

Можете ли да ги пронајдете сите? Внимавајте на деталите и ситниците на фотографијата.

loading...