Актуелно
Почетна / Слајдер / Почина 34-годишна жена од Батинци, паднала од поткровјето на куќа

Почина 34-годишна жена од Батинци, паднала од поткровјето на куќа

Синоќа околу 22 часот и 30 минути во полициска станица Драчево било пријавено дека во село Батинци 34 годишна жена паднала од поткровјето од куќа и починала на лице место.

Смртта ја констатирал лекар од итната медицинска помош. На местото излегла екипа од СВР Скопје и за настанот е запознаен јавен обвинител по чија наредба телото е предадено на семејството.

loading...