Актуелно
Почетна / Сцена / Рајан Рејнолдс ги изнасмеа фановите со коментар за серијата што ја прослави неговата сопруга

Рајан Рејнолдс ги изнасмеа фановите со коментар за серијата што ја прослави неговата сопруга

Рајан Рејнолдс ги изнасмеа фановите со коментар за серијата што ја прослави неговата сопруга

Актерите честопати не ги гледаат нивните филмови, а многу холивудски славни сопружници исто така прескокнуваат да ги гледаат нивните филмови, особено ако нивните партнери исполнуваат некаква контроверзна улога.

Сепак, Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли не се обична двојка. Тие честопати се шегуваат едни со други јавно, но покажуваат и љубов и почит пред сите. Според „Гламур“, Рејнолдс комуницирал со обожаватели преку Твитер од крајот на март, одговарајќи на нивните прашања, па не е ни чудо што преку илјадници твитови му го поставиле прашањето дали ја гледал неговата сопруга Блејк во популарната серија „Озборувачка“, која ја прослави актерката меѓу другото.

„Сакам да знам дали Рајан Рејнолдс ја гледал серијата. Морам да знам“, напишал еден од неговите фанови, на кој тој одговори: „Не ја гледав. Ја ја испив со очите“.

loading...