Рита Ора се пофали со совршено извајаното тело

Иако вчера официјално започна зимата, пејачката Рита Ора моментално ужива на одмор на островот Свети Бартоломеј недалеку од Франција.

View this post on Instagram

Let the curly fro go bro.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Далеку од обврските, таа со своите 15 милиони следачи сподели фотографии од одморот. На нив, позира без шминка и во бикини, а во прв план бил истакнат совршено извајаниот мускулест стомак.

Рита на јахтата се дружеше со пријателите, документирајќи го своито патување на Инстаграм.

– Благодарна сум и подготвена за 2020 – порачала на крајот познатата пејачка.

Слични содржини