Актуелно
Почетна / Сцена / Шакира ги полуде обожавателите: Изгледа неодоливо во костим за капење (фото)

Шакира ги полуде обожавателите: Изгледа неодоливо во костим за капење (фото)

Латино-пејачката Шакира го привлекува вниманието со својот изглед каде и да се појави.

Таа одмараше на плажа, па почетокот на неделава го „зачини“ со фотографија на која е во костим за капење.

Во описот, Шакира напишала како го дизајнирала костимот за капење за ова лето, наведуваат светските медиуми.

„Го направи мој пријател. Јас секогаш морам да ги дизајнирам своите комбинации за летото“, објаснила таа.

Таа го стави задникот во преден план, што ги полуде фановите. Најголем дел од коментарите беа дека нејзиното тело е беспрекорно.

„Изгледаш како да имаш 20 години. Преубава си. Какво тело, ме маѓепсуваш“, се само некои од коментарите.

loading...