Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Пејачката има ново момче со кое заедно ја поминува изолацијата

Деми Ловато повторно е во среќна врска, пишува Elle. Имено, како што рекол извор близок до пејачката за E!, Деми неколку недели е во врска со актерот Макс Ехрич, познато по улогата во The Young and the Restless. „Деми и Макс се заедно во карантин во нејзиниот дом. Двајцата многу …

Повеќе

Емина откри како се забавуваат, а неговата објава е потполно поинаква

Емина Јаховиќ вчера ги заинтригира фановите објавувајќи фотографии со поранешниот сопруг Мустафа Сандал, сред приказната дека нивната љубов доби втора шанса. Нешто потоа, таа објави и видео на кое се гледа дека одлично се забавуваат. Во видеото кое емина го споделила со фановите, двајцата се насмеани и играат, што им …

Повеќе

Анџелина Џоли е во врска со нејзина колешка, еве како изгледа

Како што пишува американскиот таблоид Woman’s Daу, познатата холивудска актерка Анџелина Џоли е во врска со својата колешка Еван Рејчел Вуд. View this post on Instagram Portraits for @harpersbazaarus #WomenWhoDare profile. Photo: @aekholloway Hair: @riadazar9 MU: @quinnmurphy @chanelmillerknowmyname @harpersbazaarus @chanelofficial A post shared by Evan Rachel Wood (@evanrachelwood) on Nov …

Повеќе