Актуелно
Почетна / Сцена / Татко ѝ бил свештеник, па признал дека е хомосексуалец: Џесика открива болни детали од животот

Татко ѝ бил свештеник, па признал дека е хомосексуалец: Џесика открива болни детали од животот

Џесика Симпсон неодамна објави мемоари, а деталите кои таму ги открива многупати беа шок за нејзините обожаватели. Таа во еден дел зборува за распаднатиот брак на нејзините родители.

Џесика го обвинува својот татко за разводот, кој некогаш бил свештеник, а потоа менаџер нејзе и на сестра ѝ Ешли. Нејзините мемоари само го потврдија она за што долго се шпекулираше во медиумите, дека нејзиниот татко е хомосексуалец и имал афера со помлад маж додека уште бил во брак со мајка ѝ.

Откако скандалот се обединил, за Џо Симпсон веќе немало место во нивниот семеен дом. Џесика му се лутела, но одлучила дека треба да го прифати таков каков што е само неколку дена пред да се венча со Ерик Џонсон. Најтешко ѝ било кога морала да најде друг менаџер, а тој ја спречувал во тоа. Таа признава дека морала да му даде отказ дури петпати.

loading...