„Зелено, волим те“: Карлеуша во минијатурен фустан ги привлече погледите (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Јелена Карлеуша сега е позната не само по својот провокативен став, туку и по својот имиџ, за кој би можело да се каже дека многу го наметнува во последните неколку години.

View this post on Instagram

Hi 😏 In @bysofimilo

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Во своите настапи и објавите на Инстаграм, пејачката со задоволство го истакнува сексипил, кој со неа станува се поизразен со текот на годините.

View this post on Instagram

✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Последниот сет фотографии на Инстаграм во минијатурен зелен фустан повторно ги истакна атрибутите на познатата српска пејачка, а фотографиите за кратко време добија илјадници „лајкови“.

loading...

Слични содржини