Зверев ја малтретирал девојката? „Немаш храброст да признаеш“

од Stefanija Kuzmanovska

Оља Шарапова, поранешна девојка на Александар Зверев, го обвини за насилно однесување.

Во врска со тоа се огласи и самиот Зверев, велејќи дека тоа воопшто не е точно.

„Не знам дали ти го напиша ова или некој кој го води твојот профил на Инстаграм, но гледам дека немаш храброст да признаеш што се случи. Не лажам и двајцата го знаеме тоа. Не се плашам да ја кажам вистината, а ти? Сакам да им покажам на сите на мажи кои ги малтретираат жените што им следува. Ние не сме кукли, не сме +1, не можете да правите со нас што сакате“, навела Оља Шарапова.

loading...

Слични содржини