Актуелно
Почетна / TOP NEWS / Бекам со семејството на годишен одмор во Грција

Бекам со семејството на годишен одмор во Грција

Поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед и Реал Мадрид, Дејвид Бекам во моментот е на одмор во Грција со семејството, поточно неговите синови и ќерка.

Папараците успеаја да се сликаат додека пливаат во морето, но и откако ја напуштија плажата.

Тој е во Грција со неговите синови Бруклин, Ромео, Круз и ќерката Харпер.

loading...